LanguageEnglish button ٍانگلیسی Farsiفارسی Arabic buttonعربی
ابوعلی سیناچو عضوی بدرد آورد روزگارسعدی دگر عضوها را نماند قرار
button about us products   research contact new
صفحه نخست درباره ما تولیدات   تحقیقات تماس با ما تازه ها

تولیدات پرپین آلا

پودر پرپین

حاوی مواد مغذی مهم و ضروری است که باید در رژیم غذایی عرضه شود، به این دلیل که بدن انسان می تواند آنها را سنتز و با تولید مفید لیپو پروتئین با چگالی بالا کلسترول خون را تنظیم نماید . خاصیت منحصر به فرد گیاه  پرپین ٫ این است که ثروتمند ترین تامین کننده امگا 3 اسیدهای چرب است  و جانشین خوبی است برای کسانی که ماهی در لیست غذایی آنها نیست و به توصیه پزشکان شصت میلیون آمریکایی که میزان کلسترول خون بالایی دارند از آن استفاده می کنند. تحقیقات دانشگاه ویرجینیا نشان داد خرفه سطوح گلیسیرید و چرب رگها را حل و مانع انسداد رگها می شود همچنین دارای ویتامینهای بی و سی و ای میباشد همچنین بنا به تحقیقات کمبریج در میان داروهای موجود کاهش کلسترول خون همگی روی کبد اثر مخرب دارند به جزپرپین.


کرم گیاهی پرپین


کرم گیاهی پرپین زیبایی و لطافت پوست را به ارمغان می آورد و نارسائی های پوست شما را برطرف می کند محصولی سفارشی از سالنهای زیبایی دبلیو وان لندن- انگلستان که با فرمولازیسیون ویژه سفارش مارلین برتا در این شرکت تولید و صادر می شود لطفاً برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک بفرمائید .


قرص و کپسول گیاهی پرپین


از آنجایی که بسیاری از کشورهای صنعتی استفاده از داروهای شیمیایی را کاهش داده و مردم را تشویق به استفاده از داروهای گیاهی می کنند توسط برخی پزشکان پیشنهاد شد برای برخی بیماران قرص و کپسول پرپین تولید شود اگر چه استفاده مستقیم از پودر با اضافه کردن به غذا و یا حل کردن در ماست بهترین راه است اما برای تنوع شما می توانید در صورت تمایل قرص یا کپسول پرپین را استفاده نمائید.

 

خرید  http://www.salamatpars.com/

 

 

cream3creamp

gab

parpin5

craem1
shampo

 

Return to top