LanguageEnglish button ٍانگلیسی Farsiفارسی Arabic buttonعربی
ابوعلی سیناچو عضوی بدرد آورد روزگارسعدی دگر عضوها را نماند قرار
button about us products   research contact new
صفحه نخست درباره ما تولیدات   تحقیقات تماس با ما تازه ها

درباره ما

درباره ما

ایده پرپین  در سال 1390پس از جواب دادن داروی پرپین بر روی سید مهدی نیارئیس کلید خورد و این آغازی دیگر بود برای تحقیقات و جمع آوری اطلاعات لازم با همکاری برخی از علاقه مندان که به بار نشست. در بعد اداری و قانونی در تاریخ 91/5/26 سالی که سال تولید ملی نام گرفت شرکت پرپین اکسیر جهانی ثبت و تاسیس و در آبان همان سال کد هرباریوم پرپین به شماره 2668 در دانشکده داروسازی اصفهان به نام شرکت پرپین اکسیر جهانی اخذ شد. در تاریخ92/6/3 ثبت آرم تجاری (پرپین آلا) و در تاریخ 93/1/25 ثبت اختراع با عنوان (قرص کپسول و پودر گیاهی پرپین جهت کنترل چربی قند و فشار خون و افزایش آهن و امگا3 وکرم پرپین) به نام سید مهدی نیارئیس رقم خورد.مراحل تحقیقات تکمیلی با همکاری بسیاری از پزشکان مقیم خارج و داخل داوطلبانه انجام شد بطوری که در انگلستان توسط شرکت داروسازی سی آی سی آی کمبریج و در آمریکا توسط دانشگاه ویرجینیا توسط دو پروفسور ایرانی در دو کشور فوق آزمایش شد.
در تحقیقات فوق بنا به نظر کمپانی داروسازی سی آی سی آی  پرپین تولید شده توسط سید مهدی نیارئیس   در کاهش چربی خون رتبه عالی و در کاهش قند خون رتبه خیلی خوب را بدست آورد  و تنها ماده ای است که بر خلاف داروهای مشابه کنترل قند و چربی هیچگونه تخریبی روی کبد ندارد.  برای مشاهده و مطالعه تحقیقات دانشگاه ویرجینیا لطفاً به صفحه تحقیقات بروید. محصولات ما ابتدا بشکل ترشی عرضه شد و بعدا به توصیه شرکتهای داروسازی برای حمل و نقل بهتر و سبک تر به شکل پودر هم تولید شد و با سفارش اسپانسر خارجی  تولید کپسول و قرض پرپین هم در خط تولید قرار گرفت . با توجه به بهره برداری خارجی از این محصول در شکل کرم ضد خارش پوست و مرطوب کننده قوی و ترمیم کننده سلولهای پوست با فرمولاسیون بین المللی شرکت اقدام به تولید محصول اتی در اشکال کرم پرپین و مایعات قابل حل در کرمهای دیگر نمود . خوشبختانه با حمایت جهاد دانشگاهی و پژوهشکده گیاهان داروئی امسال محصولات پرپین به نام این شرکت ثبت اختراع شد .
 همه موفقیتهای ما بدلیل همکاری جامعه ایرانی داخل و خارج کشور است که خالصانه در راستای به ثمر نشان تجربه بازمانده از بزرگان ما چون ابوعلی سینا ها را زنده نگه داریم دانشمندانی که هنوز کتب آنها در دانشگاههای بین المللی تدریس می شود. اگر چه در این راه نابسامانیهای توسط برخی کوته نظران موجب رنجش ما شد اما جامعه فهیم و متعهد  ما را ملزم به ادامه کار کرد . شما هم می توانید با ارئه پیشنهادات خود ما را سر افراز نمائید تا در تولید ملی سهمی داشته باشید .
Tahlil1404@yahoo.com
09131629776
03154373141
با تشکر

سید مهدی نیارئیس
 

Return to top