LanguageEnglish button ٍانگلیسی Farsiفارسی Arabic buttonعربی
 
button about us products   research contact new
صفحه نخست درباره ما تولیدات   تحقیقات تماس با ما تازه ها

تحقیقات

تحقیقات دانشگاه ویرجینیا آمریکا در رابطه با محصولات حاصل از  پرپین :


research photo

پرپین حاوی مواد مغذی مهم و ضروری است که باید در رژیم غذایی عرضه شود، به این دلیل که بدن انسان می تواند آنها را سنتز و با تولید مفید لیپوپروتئین با چگالی بالا کلسترول خون را تنظیم نماید . خاصیت منحصر به فرد گیاه پرپین ٫ این است که ثروتمند ترین تامین کننده امگا 3 اسیدهای چرب است  و جانشین خوبی است برای کسانی که ماهی در لیست غذایی آنها نیست و به توصیه پزشکان شصت میلیون آمریکایی که میزان کلسترول خون بالایی دارند از آن استفاده می کنند. تحقیقات دانشگاه ویرجینیا نشان داد خرفه سطوح گلیسیرید و چرب رگها را حل و مانع انسداد رگها می شود همچنین دارای ویتامینهای بی و سی و ای میباشد همچنین بنا به تحقیقات کمبریج در میان داروهای موجود کاهش کلسترول خون همگی روی کبد اثر مخرب دارند به جز پرپین  .
ـتحقیقات فوق نشان داد پرپین بدلیل کا لری خیلی کم (16  صدم درصد) اثر چاقی ندارد و در عوض پر از ویتامین و فیبر مخصوص لاغری رژیم غذایی است همچنین مواد معدنی سر شاری دارد.
-هر صد گرم پرپین حاوی 350 میلی گرم آلفا لینو لنیک اسید  می باشد که خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب و سکته مغذی  را کاهش می دهد و کمک به جلوگیری از توسعه سرطان  اوتیسم و دیگر تفاوتهای رشدی در کودکان می شود.  
-دارای ویتامین آ و آنتی اکسیدان قوی مورد نیاز غشاهای مخاط و پوست بدن است و در سلامت ریه و درمان زخمهای دهان بخوبی عمل کرده است.
-ویتامین سی و انواع ویتامینهای بی مثل ریبوفلاوین -نیاسین، پیریدوکسین و کاروتنوئید  و همچنین، مواد غذایی، مواد معدنی مانند آهن، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، و منگنز است.
- Betalain آلکالوئید ها، مایل به قرمز بتا cyanine و زرد بتا xanthenes - دارای دو نوع رنگدانه از نوع رنگدانه قوی آنتی اکسیدان ها است که مانع جهش های ناگهانی و ایجاد ناهنجاریهای کروزومی می شود
-توصیه شده بانوان باردار تا زمان تولد فرزند از خوردن آن پرهیز و پس از تولد فرزند مصرف نمایند.
-بیماران کلیوی بسته به نوع مشکلی که دارند با دکتر خود مشورت و با تشخیص پزشک مصرف کنند.
  در سایر موارد هیچ گونه عارضه ای وجود ندارد بلکه ضروری و مفیدتشخیص داده شده است

برای تماس با ما به این شماره  تلفن دفتر مرکزی زنگ بزنید 03154373141
و یا مستقیما با موبایل:09131629776 تماس حاصل فرمائید.
شرکت پرپین اکسیر جهانی در خدمت شما است.

 

Avecina was an Iranian Persian[5][6][7][8] polymath regarded both in Europe and the Middle East as one of the most significant thinkers and writers of the Islamic Golden Age ابوعلی سیناشعری که شعار سازمان ملل شد = چو عضوی بدرد آورد روزگارسعدی دگر عضوها را نماند قرار-

Return to top